Świadczymy usługi transportu osób
Świadczymy usługi
  • transportu krajowego
  • wynajmu pojazdów
  • przewozu turystycznego
  • transportu okazyjnego
  • obsługi imprez
Wynajem busa dla większej grupy osób

Autobus Oświęcim - Wynajem autobusu z kierowcą

Wynajęcie autobusu z kierowcą to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu osób, ale też dla firm. Wiadomo, że w wielu przypadkach ludzie muszą dostać się z jednego miejsca do drugiego, jednak nie mają odpowiedniego środka transportu. Autobus wraz z kierowcą przyda się zwłaszcza przy organizowaniu eventów firmowych, czy też wycieczek klasowych. Można go też wynająć np. na wesele, kiedy trzeba przewieźć gości spod Kościoła na salę weselną. Firma wynajmująca autobus z kierowcą dba o bezpieczeństwo swoich klientów, zapewniając im komfortowe warunki przejazdu. Dzięki temu z całą pewnością zainteresowani dostaną się w miejsce, do którego chcieli się udać i przyjemnie spędzą czas na pokładzie autobusu. Autobus, który można wynająć w Oświęcimiu jest w pełni sprawny pod kątem technicznym i można dzięki niemu podróżować po okolicy, wynajmując go na krótszy lub dłuższy termin. Duże doświadczenie kierowców Firma posiadająca w swoim asortymencie takie autobusy zatrudnia jedynie doświadczonych kierowców, którzy mają odpowiednie kompetencje zawodowe, aby zajmować się przewozem ludzi na szeroką skalę. W autobusach można znaleźć wiele udogodnień, większość z nich posiada toalety, są tam też telewizory, ale też gniazdka, aby móc naładować swój telefon lub laptop, gdy wycieczka jest nieco dłuższa. Przede wszystkim ważną wiadomością dla zainteresowanych jest jednak to, że w autobusach są bardzo wygodne fotele, a więc można się na nich nawet przespać, gdy podróż trwać ma całą noc. Kierowca na pewno bezpiecznie dowiezie pasażerów na miejsce, w wyznaczonym czasie. Autobus Oświęcim może być wynajęty także na pielgrzymkę, czy też imprezę rodzinną, nie ma to większego znaczenia, każdy klient może samodzielnie decydować o tym, w jakim celu skorzysta z usług przewozowych. Podróż w dogodnych warunkach

Autobus Oświęcim - Wygodna i bezpieczna podróż

Podróżowanie autobusem z kierowcą, który może być wynajęty w dowolnym momencie to przede wszystkim ogromne bezpieczeństwo oraz wygoda. Jest to polecana opcja zwłaszcza przy większej ilości osób na pokładzie, kiedy to można zaoszczędzić na wynajmie takiego środka transportu sporo pieniędzy, więc coraz więcej osób chętnie decyduje się na taki krok. Dzięki temu też każda z osób znajdujących się na pokładzie podczas imprezy nie będzie musiała niczego sobie odmawiać, ponieważ to kierowca jest odpowiedzialny za dowiezienie pasażerów do celu, ale też z powrotem do domów. Wynająć autokary można na kilka godzin, ale też na kilkanaście dni, jeśli tylko klient ma taką potrzebę i autokar jest mu niezbędny do realizacji planów. Jeśli poszukujesz Wynajem Busa Wadowice to zapraszamy do zapoznania z ofertą, która jest skierowana właśnie dla Ciebie.

oferta

Firma JusMar oferuje usługi w postaci przewozu zorganizowanych grup dla osób indywidualnych, firm prywatnych, instytucji państwowych, szkół, biur turystycznych. Proponujemy wynajem busów oraz autokarów turystycznych na terenie Oświęcimia oraz okolic.

Oferujemy Wynajem Busa w Oświęcimiu takie jak:

Jesteśmy otwarci również na inne propozycje współpracy. Jesteśmy elastyczni co do cen wykonywanych usług. Wciąż dokładamy wszelkich starań, aby podnosić jakość świadczonych usług oraz poszerzać zakres swojej działalności. Rzetelnie wypełniamy powierzone nam zadania – co owocuje trwałą współpracą i zaufaniem, którym obdarzają nas nasi klienci.

Dysponujemy następującymi autokarami:

RENAULT TRAFFIC

FORD TRANSIT

VOLKSWAGEN CRAFTER

VOLKSWAGEN LT46

VAN HOOL T911

SETRA 210H

MERCEDES SPRINTER 2x

Masz pytanie?
Napisz do nas
Lokalizacja placówki

JUS-MAR Józef Jędrocha

ul. Słoneczna 31

34-116 Spytkowice

0
Przeglądanie