Świadczymy usługi transportu osób
Świadczymy usługi
  • transportu krajowego
  • wynajmu pojazdów
  • przewozu turystycznego
  • transportu okazyjnego
  • obsługi imprez
Przewóz osób na terenie Wadowic

Organizacja wesela nie należy do najłatwiejszych czynności, dlatego trzeba się w to zaangażować na maksimum własnych możliwości. Warto pomyśleć o tym, jak przetransportować gości z Kościoła na salę weselną. W końcu nie każda zaproszona osoba będzie poruszała się własnym samochodem, dlatego też para młoda powinna zadbać szczególnie o gości, którzy przybywają z dalekich stron i mogą być zmęczeni podróżą. Dobrym wyborem w wielu przypadkach okaże się wynajęcie busa. Trzeba jednak najpierw dokładnie wypytać gości, ile osób będzie korzystało z takiego przewozu, aby nie wydawać niepotrzebnie dodatkowych pieniędzy. Wiele firm decyduje się na realizowanie usług przewozowych, tak aby ludzie bez problemów mogli dostać się na wesele kogoś bliskiego. Podróż jest wtedy całkowicie bezpieczna, odbywa się sprawnie, ale też jest komfortowa. Jak widać warto zainwestować w taki transport, gdy nie ma się innego wyjścia. Sprawdzeni przewoźnicy Przewóz osób Wadowice musi być jednak profesjonalnie przygotowany. Młode pary powinny w pierwszej kolejności zapoznać się z ofertami firm przewozowych na terenie Wadowic oraz okolic. Wynajmują one busy na kilka godzin, ale też na kilka dni, a nawet tygodni. Warto zadać sobie pytanie, na jaki konkretnie okres czasu najlepiej wypożyczyć jest busa, aby wyjść na tym korzystnie pod kątem finansowym. Oczywiście nie może w nim również zabraknąć miejsca dla żadnego gościa, ponieważ wtedy może się on poczuć pokrzywdzony. Zwykle wynajmuje się busy na kilkanaście osób, tak aby nie było w nich niepotrzebnego ścisku i zachowane były wszelkie kwestie bezpieczeństwa. Dzięki temu goście w szybkim tempie dojadą na miejsce i będą mogli bawić się na sali weselnej. Ostateczny wybór w tym zakresie należy do młodej pary, warto jednak ufać jedynie sprawdzonym przewoźnikom, którzy zatrudniają w swoich szeregach doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Szybkie przejazdy z jednego miejsca na drugie Atutem takich usług przewozowych jest z całą pewnością to, że goście weselni mogą w szybkim czasie przedostać się spod Kościoła do wybranej przez młodą parę sali weselnej. W busach panują komfortowe warunki podróży, goście w razie potrzeby mogą skorzystać z toalety, czy też gniazdek, aby podładować swoje telefony. Oczywiście przy nieco dłuższych przewozach dostępne są także telewizory, aby podróż upłynęła wszystkim zainteresowanym osobom w przyjemnej atmosferze. Istotną kwestią dla zainteresowanych osób są jednak ceny za takie przewozy. Jeśli wynajmie się busa na kilkanaście osób, to nie trzeba będzie obawiać się o to, że koszt takiego przedsięwzięcia będzie wysoki. Z reguły wyniesie to młodą parę kilkaset złotych, a dzięki temu młodzi mają pewność, że zaproszeni goście dotrą bez problemów na wesele.

oferta

Firma JusMar oferuje usługi w postaci przewozu zorganizowanych grup dla osób indywidualnych, firm prywatnych, instytucji państwowych, szkół, biur turystycznych. Proponujemy wynajem busów oraz autokarów turystycznych.

Realizujemy zlecenia przewozowe takie jak:

Jesteśmy otwarci również na inne propozycje współpracy. Jesteśmy elastyczni co do cen wykonywanych usług. Wciąż dokładamy wszelkich starań, aby podnosić jakość świadczonych usług oraz poszerzać zakres swojej działalności. Rzetelnie wypełniamy powierzone nam zadania – co owocuje trwałą współpracą i zaufaniem, którym obdarzają nas nasi klienci.

Dysponujemy następującymi autokarami:

RENAULT TRAFFIC

FORD TRANSIT

VOLKSWAGEN CRAFTER

VOLKSWAGEN LT46

VAN HOOL T911

SETRA 210H

MERCEDES SPRINTER 2x

Masz pytanie?
Napisz do nas
Lokalizacja placówki

JUS-MAR Józef Jędrocha

ul. Słoneczna 31

34-116 Spytkowice

0
Przeglądanie