Świadczymy usługi transportu osób
Świadczymy usługi
  • transportu krajowego
  • wynajmu pojazdów
  • przewozu turystycznego
  • transportu okazyjnego
  • obsługi imprez
Wynajem busa dla większej grupy osób

Wynajem Busa Oświęcim - od czego zacząć?

Wynajęcie busa dla większej grupy osób nie powinno stanowić w dzisiejszych czasach większych problemów dla zainteresowanych osób. Trzeba jednak zwrócić szczególną ofertę na dostępne oferty firm przewozowych, z którymi można zapoznać się chociażby za pomocą sieci internetowej. Busy można wynajmować na krótki okres czasu, ale też na nieco dłuższy. Wiele będzie zależało od rodzaju wycieczki, czy też transportu, na który zdecydują się klienci. Często do takich wynajmów dochodzi wtedy, gdy klientom zależy na jak najszybszym dostaniu się za granicę, np. w celach turystycznych. Jak wiadomo podróż busem nie jest zbyt kosztowna, za to jest komfortowa i niesie za sobą wiele zalet. Szczególnie tyczy się to nowoczesnych busów, które są kompletnie wyposażone i pilotowane są przez doświadczonych kierowców, którzy posiadają ku temu odpowiednie kwalifikacje. Wycieczki zagraniczne Wynajem busa Oświęcim może okazać się przydatny zwłaszcza wtedy, gdy grupa znajomych planuje wycieczkę zagraniczną. Trzeba jednak najpierw zastanowić się nad tym, do którego kraju ta wycieczka ma się odbyć. Następnie można szukać firmy przewozowej, która zajmuje się transportem osób do wybranego kraju. Busy można wynajmować nawet na kilka tygodni, przy okazji da się na tym zaoszczędzić pieniądze. Najważniejsze jest jednak to, aby zwrócić uwagę na stan techniczny takiego pojazdu, powinien mieć on oczywiście ważny przegląd, aby zadbać o bezpieczeństwo przewożonych osób. Oprócz tego ważne jest też to, jakie zapisy pojawiają się w umowie podpisywanej przez osobę wynajmującą bus oraz klienta. Warto się z takimi zapisami dokładnie zapoznać, aby dowiedzieć się np. jakie konsekwencje prawne grożą za złamanie warunków umowy i co może okazać się takim złamaniem. Podróż w dogodnych warunkach

Wynajem Busa Oświęcim - tanio i komfortowo

Grupa znajomych decydują się na taki wynajem liczy przede wszystkim na podróżowanie w dogodnych warunkach. O to nie należy się jednak zbytnio martwić, ponieważ nowoczesne busy wyposażone są w wygodne siedzenia, telewizory, toalety, ale też gniazdka, aby można było sobie dzięki nim naładować telefon komórkowy lub laptop. Busy są dość przestronne, choć wiele zależeć będzie od tego, na ile osób będzie on wynajmowany. Warto jednak dokładnie zapoznać się z pełnym asortymentem firmowym, aby wybrać dla siebie i swoich znajomych najlepszego busa, który jest aktualnie dostępny na stanie. Ceny za wynajem busów na terenie Oświęcimia i okolic nie są na szczęście zbyt wygórowane, a dzięki takiemu środkowi transportu można dostać się do wybranego kraju najprostszą trasą. Podróż jest bezpieczna, a turyści mają pewność tego, że zawsze będą mieli do dyspozycji busa, którym będą mogli poruszać się po obcym kraju w celach poznawczych i turystycznych. Jeśli poszukujesz Wynajem Busa Wadowice to zapraszamy do zapoznania z ofertą, która jest skierowana właśnie dla Ciebie.
oferta

Firma JusMar oferuje usługi w postaci przewozu zorganizowanych grup dla osób indywidualnych, firm prywatnych, instytucji państwowych, szkół, biur turystycznych. Proponujemy wynajem busów oraz autokarów turystycznych na terenie Oświęcimia oraz okolic.

Oferujemy Wynajem Busa w Oświęcimiu takie jak:

Jesteśmy otwarci również na inne propozycje współpracy. Jesteśmy elastyczni co do cen wykonywanych usług. Wciąż dokładamy wszelkich starań, aby podnosić jakość świadczonych usług oraz poszerzać zakres swojej działalności. Rzetelnie wypełniamy powierzone nam zadania – co owocuje trwałą współpracą i zaufaniem, którym obdarzają nas nasi klienci.

Dysponujemy następującymi autokarami:

RENAULT TRAFFIC

FORD TRANSIT

VOLKSWAGEN CRAFTER

VOLKSWAGEN LT46

VAN HOOL T911

SETRA 210H

MERCEDES SPRINTER 2x

Masz pytanie?
Napisz do nas
Lokalizacja placówki

JUS-MAR Józef Jędrocha

ul. Słoneczna 31

34-116 Spytkowice

0
Przeglądanie