Świadczymy usługi transportu osób
Świadczymy usługi
  • transportu krajowego
  • wynajmu pojazdów
  • przewozu turystycznego
  • transportu okazyjnego
  • obsługi imprez
Całodobowa wypożyczalnia busów

Wynajem Busa Wadowice - Zapraszamy

Niekiedy zdarzają się takie sytuacje, gdy ludzie nie mają możliwości poruszania się własnym środkiem transportu. Stąd idealnym rozwiązaniem jest Wynajem Busa. Wadowice to lokalizacja, gdzie jesteśmy najczęstszym przewoźnikiem.

Spowodowane jest to np. tym, że nie ma się pieniędzy na zakup samochodu, czy też auto jest u mechanika, bo ma jakąś poważniejszą awarię techniczną. Często do takich sytuacji dochodzi wtedy, gdy jest ono bardzo potrzebne, a wtedy trzeba się zastanowić, jak można wybrnąć z takiej sytuacji. Dobrym wyborem może być całodobowa wypożyczalnia busów. Coraz większa ilość firm decyduje się na realizowanie takich usług, na czym można zarobić pokaźne pieniądze, gdyż zainteresowanie takimi usługami stale rośnie. Wynająć busa można na różne okazje, np. na wycieczkę zagraniczną, wesele, ale też w zupełnie innych przypadkach. Dojazd na cmentarz Ludzie często zastanawiają się nad tym, aby wynająć busa po to, aby zgromadzone osoby w Kościele, gdzie odbywa się Msza Święta za bliską osobę, która zmarła mogły swobodnie dojechać na cmentarz. Oczywiście zwykle powinny to być przestronne busy, które będą kompletnie wyposażone, np. w klimatyzację, ponieważ dzięki temu w dogodnych warunkach można dostać się na cmentarz, aby oddać hołd i cześć zmarłemu, a także godnie go pożegnać. Wynajem busa Wadowice nie jest jednak trudny w realizacji, wystarczy podać firmie interesujący klienta termin, a także godzinę na którą bus ma podjechać pod dany Kościół. Wtedy też kierowca, który będzie odpowiedzialny za jego pilotowanie dostanie się w to miejsce i zabierze spod Kościoła osoby, które będą chciały dostać się na cmentarz, aby brać czynnie udział w prowadzonych tam uroczystościach pogrzebowych. Ustalenie ilości osób

Wynajem Busa Wadowice - postaw na wygodę

Podstawowym elementem współpracy w tym przypadku jest na pewno ustalenie ilości osób, które będą korzystały z takiego przewozu. Jak wiadomo do Kościoła nie każdy podjeżdża własnym samochodem, rodzina oraz znajomi chcą być wtedy blisko siebie, aby wspierać się we wzajemnym cierpieniu. W takiej sytuacji bus może okazać się trafnym rozwiązaniem, gdyż szybko oraz bezpiecznie rodzina może dostać się spod Kościoła na cmentarz, a za takie przewozy wcale nie trzeba płacić dużych pieniędzy, gdy liczba osób jest spora. Całodobowa wypożyczalnia busów na terenie Wadowic oraz okolic to ogromny komfort dla osób, które rezerwują takie busy, ponieważ można to zrobić o każdej porze dnia i nocy, zawsze przygotowując się odpowiednio do danego wydarzenia. Najistotniejsze jest jednak to, iż takie busy są sprawne pod kątem technicznym, mają ważne przeglądy, a więc podczas przewozu osób nie stanie się z nimi nic złego, a ludzie dojadą do wyznaczonego miejsca. Czasami busa wynajmuje się na kilka godzin, a czasami nawet na kilka dni, w zależności gdzie odbywa się dana uroczystość, ponieważ nie zawsze musi mieć to miejsce w mieście, w którym dane osoby mieszkają.
oferta

Firma JusMar oferuje usługi w postaci przewozu zorganizowanych grup dla osób indywidualnych, firm prywatnych, instytucji państwowych, szkół, biur turystycznych. Proponujemy wynajem busów oraz autokarów turystycznych.

Realizujemy zlecenia przewozowe takie jak:

Jesteśmy otwarci również na inne propozycje współpracy. Jesteśmy elastyczni co do cen wykonywanych usług. Wciąż dokładamy wszelkich starań, aby podnosić jakość świadczonych usług oraz poszerzać zakres swojej działalności. Rzetelnie wypełniamy powierzone nam zadania – co owocuje trwałą współpracą i zaufaniem, którym obdarzają nas nasi klienci.

Dysponujemy następującymi autokarami:

RENAULT TRAFFIC

FORD TRANSIT

VOLKSWAGEN CRAFTER

VOLKSWAGEN LT46

VAN HOOL T911

SETRA 210H

MERCEDES SPRINTER 2x

Masz pytanie?
Napisz do nas
Lokalizacja placówki

JUS-MAR Józef Jędrocha

ul. Słoneczna 31

34-116 Spytkowice

0
Przeglądanie